Головна > Новини > Проєкт "Коло підтримки "Як ти?". Тренінг "Взаємодія в команді: конфлікти"

Проєкт "Коло підтримки "Як ти?". Тренінг "Взаємодія в команді: конфлікти"

15-04-2024, 14:15

Протягом 1-12 квітня у Шипинецькому ліцеї були проведені тренінги у 5-8 класах на тему "Взаємодія в команді: конфлікти". Ця тема розкриває значення конфліктів і їхній вплив як на особистість, так і на колектив. Конфліктні ситуації супроводжують життя кожної людини, тому важливо вміти не тільки уникати конфліктів, а конструктивно їх вирішувати.

Заняття побудовані так, щоб знайомство зі складними психологічними термінами спиралося на практичні дії, доповнювалося роздумами та підкріплювалося діалогом з обміном думками.

Виконуючи запропоновані вправи, діти аналізують власні індивідуальні особливості, вчаться дослуховуватися до себе, ділитися особистими спостереженнями відстоювати свою точку зору, уважно та з повагою ставитися до думок однокласників.