Головна > Новини > Крим - колиска українського сонця

Крим - колиска українського сонця

26-02-2024, 09:00

Учні Шипинецького ліцею долучилися до обласного проєкту «Крим – колиска українського сонця», який тривав з 22 по 26 лютого 2024 року. День кримського спротиву проти російської окупації  нагадує нам про важливість збереження та підтримки територіальної цілісності України. Крим - це Україна, і ми пам'ятаємо та підтримуємо наших співгромадян, які залишаються під російською окупацією.

У 5-11 класах були проведені виховні години на тему «Спротив триває!».

Серед учнів 2-4 класів проводився конкурс дитячого малюнка на тему «Мій Крим».

Також в ліцеї була організована виставка малюнків до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Крім того, 26 лютого о 9.00 учні 8-9 класів написали онлайн диктант єдності «Зрозуміти Крим»  про історію та особливості Криму.

www.facebook.com/share/p/wsMJeJBkkRfPzHkh/

www.facebook.com/share/v/Sc18oQSaRra2okHA/