Головна > Новини > В єдності наша сила

В єдності наша сила

16-02-2024, 11:03

16 лютого 2022 року, у передчутті загострення військового конфлікту, у країні було прийнято рішення нагадати українцям, що наша сила в єдності. Разом ми подолаємо всі перешкоди, які з’являються на нашому шляху.

Сьогодні, 16 лютого 2024 року, ми разом із всією Україною втретє відзначаємо День єднання,
показавши світу нашу силу єдності та міцність духу. Нас усіх обʼєднує одне спільне бажання - жити в мирі на своїй рідній землі!
 І у цей день у ліцеї були проведені такі заходи:
-        - о 10 годині педагогічний та учнівський колективи Шипинецького ліцею підняли Державний прапор України та виконали Державний Гімн України
-       -  учасники освітнього процесу ліцею долучились до флешмобу «Єднаймося заради перемоги»
-        - акція «Долоньки єднання»
-       -  ранкове коло «День єднання»
-        - години спілкування «Історія встановлення дня єднання», «Єднаймося заради перемоги», «В єдності наша сила».
З Днем Єднання!🫶🏼
Дякуємо ЗСУ!💙💛