Головна > Публічна Інформація > Освітні Програми > Освітня програма Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (І ступінь) на 2023/2024 н.р.
Публічна Інформація / Освітні Програми

Освітня програма Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (І ступінь) на 2023/2024 н.р.

19-06-2023, 14:15

Освітня програма закладу загальної середньої освіти І ступеня (перший рівень повної загальної середньої освіти) розроблена відповідно до абзацу 24 ч. 1 ст. 64 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти» (зі змінами) та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Савченко О.Я.

Щоб ознайомитись із освітньою програмою детально, скачайте файл у форматі .doc, поданий нижче.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ →