Головна > Новини > Чорнобильська трагедія

Чорнобильська трагедія

26-04-2023, 14:48

Минуло 37 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко вiд покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй і завжди буде об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
Уже давно вiддзвенiли чорнобильськi дзвони, а ми все ще пам'ятаємо тих, хто пiшов у вогонь. І хоч відтоді вже минуло багато років, виросло два покоління і нові трагедії затьмарили жертвами старі, учні нашого закладу створили дерево-пам’яті, на якому згадали знову поіменно тих, хто тоді, в 1986-у, першим увійшов у атомне полум`я, і вже не повернувся.
А також протягом дня учні та вчителі приєдналися до акції "Дзвони Чорнобиля". Кожен із них на дзвониках написав відомий йому факт про аварію та висловив свою думку щодо трагедії.