Головна > Новини > Всеукраїнський проєкт Flowers4School

Всеукраїнський проєкт Flowers4School

28-11-2022, 18:55

Учні Шипинецького ЗЗСО взяли участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School.

Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висадка цибулин від Flowers4School - це справжнє свято, у якому діти змогли висаджувати квіти на шкільній клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.