Головна > Прийом До 1 Класу > Прийом До 1 Класу 2021/2022 Н.р. > Прийом учнів до 1 класу у 2021/2022 н. р.
Прийом До 1 Класу / Прийом До 1 Класу 2021/2022 Н.р.

Прийом учнів до 1 класу у 2021/2022 н. р.

26-02-2021, 15:13

Шановні батьки майбутніх першокласників! Зверніть увагу!

При введенні карантинних обмежень документи можна подавати онлайн на електронну адресу закладу (shipin_znz@ukr.net). У такому разі оригінали документів подаються до закладу після послаблення чи зняття карантинних обмежень.

Ласкаво запрошуємо до початкової школи!

Інформація про кількість вільних місць у 1 класі 2021/2022 н.р.

На 2021/2022 навчальний рік у школі буде відкрито 1 клас з українською мовою навчання наповнюваністю 30 учнів.
Прийом заяв до школи почнеться з 01.04.2021 року. Зарахування учнів до першого класу триватиме до 31 травня.

Оновлення! Станом на 01.06.2021 року до 1 класу зараховано 24 учні. Є вільні місця. Заяви про зарахування можна подавати з 16.06.2021 року.

Правила «вступу» для першачків

Прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється без конкурсу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», а також відповідно до території обслуговування

Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати такі документи:
  • заяву на ім'я директора (бланк заяви можна скачати внизу цієї сторінки);
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал медичної довідки затвердженої форми № 086-1/О (це говорить про те, що проходження медкомісії перед школою не можна відкладати на літо, а зробити обхід лікарів потрібно до оформлення дитини до закладу освіти).
          Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу. Не дозволяється перевіряти вміння читати, писати, рахувати тощо, оскільки формування цих навичок відбувається у процесі навчання дитини в початкових класах за чинними навчальними програмами для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Щоб дізнатися більше про умови та процедуру зарахування до 1 класу, ознайомтеся із наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та документами, прикріпленими нижче:

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ПРИЙОМ ДО 1 КЛАСУ 2021/2022 Н.Р. →